Výstavy v roce 2008

20. července 2008 v 18:23 |  Výstavy a soutěže
19. červenec 2008 - Národní výstava psů v Mladé Boleslavi (posuzovala paní Hrabáková) - naše Cranberry alias "Berry" měla svou premiéru. Vystavovala se ve třídě štěňat ("Berušce" je teprve 5 měsíců) a šlo jí to na jedničku. Předvedla se jako dospělý pejsek a za to byla paní rozhodčí taky náležitě pochválena. V konkurenci ještě další dvou fenek dostala známku velmi nadějná 1!
Výstavy se zúčastnil také Bethoven alias Harry (pejsek z vrhu "B"). Harry se vystavoval ve třídě dorostu sám. Od paní rozhodčí dostal překrásný posudek a odnesl si také známku velmi nadějný! Harry je opravdu moc pěkný pejsek a navíc panička Lucka Harryho perfektně předvedla (i když to pro ni bylo taky poprvé). Myslím, že Harry má opravdu budoucnost a věřím, že i na příštích výstavách bude stejně úspěšný!!! Moc páníčkům Harryho děkuji za prezentaci a taky ještě jednou gratuluji k prvnímu úspěchu! Jen tak dál!!!! Připojuji samozřejmě foto...

6. září 2008 - Krajská výstava v Karlových Varech (posuzovala paní Švajdová) - naše Cranberry alias Berry byla přihlášená tentokrát do třídy dorostu. V kruhu měla veliký úspěch, rozhodčí byla z Berry nadšená! Berry dostala známku velmi nadějná 1 a dokonce si odnesla i tašku pamlsků a samozřejmě nádherný posudek - podívejte!
"Oko tmavé, skus nůžkový, plnochrupá; velmi pěkná šestiměsíční fenka; typická hlava, výborné ucho, pěkný krk, hřbet, nasazení prutu; výborný pohyb obou párů končetin." MĚLI JSME Z POSUDKU VELIKÁNSKOU RADOST!!!!
Výstavy se také zúčastnil Bethoven alias Harry, ten se umístil ve třídě dorostu na druhém místě. Také dorazili Jíťa s mamčou a Andym alias Artíkem - pejskem z vrhu A. Artík měl svou výstavní premiéru. Musím říct, že se mu na výstavě vůbec nelíbilo. Nejraději by lítal s ostatními pejsky, to čekání pro něj bylo utrpením. Vystavoval se ve třídě otevřené. Bohužel, i přes všechno snažení, paní rozhodčí byla přísná, a Artíkovi dala známku dobrou (za světlé oko a lehčí ucho). Bylo to pro nás trochu zklamání, protože Artík je náš miláček. I přesto ale Artík zůstane pro nás a hlavně jeho páníčky tím nejkrásnějším parsoním klukem pod sluncem! :-) Podívejte na foto... :-)


20. září 2008 - Klubová výstava KCHT v Mladé Boleslavi (posuzovala paní Zábrodská) - výstavy se zúčastnila Cranberry alias Berry, Bethoven alias Harry a Berry - všichni tři ve třídě dorostu. Kompletně všichni parsoni byli posuzování trochu zvláštním způsobem... Berry získala známku nadějná 4, naše Berry po 14 dnech, kdy byla posouzena jako nejkrásnější parsoní slečna, tentokrát získala známku nadějná 3 (z velmi pěkné fenky se stala ještě drobná fena a z výborného ucha poněkud lehčí ucho... co dodat...). Harry na tom nebyl o nic lépe - získal známku také nadějný... Z výstavy jsme odjížděli znechuceni, časy se holt mění - s Fínou jsme takovéto změny v hodnocení nikdy nezažili... Podívejte na foto... (bohužel vyfotit Berry od Alžběty a Honzy jsme nějak nezvládli... takže foto bohužel chybí...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.