Vrh "C" - 25. 2. 2008 - společně s mámou

26. února 2008 v 11:30 |  Štěňátka - vrh C
POZOR!!!! Více o štěňátku v samostatném článku v rubrice "Štěňátka - vrh C" a také v galerii pod Foto štěňat - Vrh "C"! Hezké prohlížení!
25. února 2008 - tak jsme se konečně dočkali! Fínička v 1:50 h porodila krásnou holčičku! Porod proběhl bez problémů a "malá kulička" se má k světu! Měli jsme obrovskou radost a celkem nám "spadl kámen ze srdce". Fína je prostě "pašanda" :-) Koukněte, jak jsou obě spokojené...
Cranberry je už jeden týden! S Fíničkou se mají báječně, více ve fotogalerii... :-)
Cranberry jsou 2 týdny! Je to pořádná baculka, už kouká a začíná se zvedat na své nemotorné nožičky. Taky se seznámila se svým "strejdou" Bertíkem - viz foto. Bertík před jinými štěňátky utíká, ale Cranberry prostě miluje , chtěl by si s ní hrát a dávat jí "pusinky" na čumáček. No, je s nimi sranda. A Fína na všechno samozřejmě dohlíží... ...a nebo taky spolu s Cranberry lenoší...
Cranberry jsou 3 týdny! Má se čile k světu a s Fínou tráví spoustu času v pelíšku
24. března 2008 - na velikonoční pondělí - oslavila naše Cranberry 1 měsíc od svého narození! Už to začíná být pěkná čiperka a Fínu i Bertíka nabádá ke hrám! Je to naše zlatíčko!
Cranberry už je 5 týdnů! Báječně roste a s mámou Fínou si nádherně hrají!
Naší "Berušce" je 6 týdnů! Nejvíce si vyhraje s Fínou (pozorovat je je velká sranda), ale Bertíka - toho prostě miluje. Z celé člověčí i psí smečky Bertíka vítá s největší radostí! Musím ale říct, že Bertík tak velké nadšení příliš neopětuje - asi si myslí své... ...a někdy se mu ani nedivím... Cranberry je totiž děsný "živočich"!
Cranberry je už 7 týdnů!
Cranberry alias Berry bylo 21. dubna 2008 osm týdnů! Berry je moc miloučká a zůstává u nás ve smečce spolu s Fínou a Bertíkem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.