Vrh "B" - 12. 01. 2008 - společné

12. ledna 2008 v 21:52 |  Štěňátka - vrh B
POZOR!!!! Informace o jednotlivých štěňátkách vloženy do zvláštních článků pod rubriku "NOVÉ!!!! - Štěňátka - vrh B". Přejeme hezké prohlížení!
12. ledna 2008 - dnes jsme hned brzičko ráno dostali úžasnou zprávu, že se Abince White Fascination alias Phoebe narodilo 7 krásných a zdravých štěňátek - 3 holčičky a 4 kluci! MOC GRATULUJEME!!!! Jelikož tito mrňousové ponesou název naší chovatelské stanice (jedná se tedy o vrh B), můžete informace o nich sledovat i na našich stránkách (jinak více na www.phoebe-abi.blog.cz). Phoebinka je starostlivá maminka a její páníčci Klára s Františkem z té velké rodiny mají obrovskou radost. Dneska jsme společně strávili skoro celý den na telefonu a pořád bylo o čem povídat :-) Jsou všichni velcí pašáci :-) Tak ať rostou a připojujeme fotečky!
19. ledna 2008 byl štěňátkům 1 týden! Vypravili jsme se za nimi, Phoebe a páníčky do Prahy. Hrozně moc už jsme se těšili na ty bílé uzlíčky :-) Phoebinka nás přivítala s velkou radostí a ke svým miminkům nás bez problémů pustila. Se štěňátky jsme se pomazlili a potěšili. S Klárou a Františkem jsme popovídali. Byl to super den, štěňátka jsou krásná a mají se čile k světu. Je z nich radost :-) Tak ať hezky rostete a my zas brzy přijedem :-)
26. ledna 2008 byly štěňátkům 2 týdny! To to ale utíká! Celá parta už kouká na svět a pomalu je začíná všechno okolo zajímat, už se také pokouší o své první krůčky :-) Kláře a Františkovi děkujeme za novinky a přikládáme zase nové fotečky!
3. února 2008 byly štěňátkům 3 týdny! Opět jsme se za všemi rozjeli do Prahy. Dorazila taky Jíťa - panička taťky štěníků Gentle Gussy z Jeřeně alias Gussíka - perfektně jsme popovídali a taky se samozřejmě všichni rozplývali nad těmi malými princeznami a princátky :-) Jsou všichni moc úžasní a daří se jim skvěle :-) Máme z nich velikou radost! Po naší návštěvě byli všichni náležitě uzívaní a unavení, schválně koukněte do článků každého ze štěňátek... :-) Udělali jsme pár foteček, takže hezké prohlížení! (ostatní foto také v Galerii - Foto štěňat - Vrh "B")
9. února 2008 byly štěňátkům 4 týdny! Podle informací od páníčků Phoebinky - Kláry a Františka - se všem daří báječně a všichni "B" :-) už začínají pořádně řádit a je s nimi legrace. Držíme palečky a hlavně pevné nervy! Myslím ale, že Klára s Františkem si psích miminek užívají plnými doušky a jsou za ně moc šťastní - no, podívejte, jak je Klára spokojená s tou velkou psí rodinou! (jinak více opět na www.phoebe-abi.blog.cz)
16. února 2008 slavili štěňátka 5 týdnů od svého narození! Byli jsme zvědaví a natěšení, a tak jsme se zase po 14 dnech vypravili do Prahy, abychom se podívali, jak ti "uličníci" zase povyrostli... Všichni jsou úžasní a spokojení - my samozřejmě taky, je radost vidět tak nádherná a zdravá štěňátka :-) S Klárou a Františkem jsme zas popovídali a domů si odvezli několik fotek ve fotoaparátu - koukněte do článků jednotlivých štěňátek a do galerii, myslím, že je na co koukat... :-)
Nutno dodat, že na Boogee, Berry, Bonie, Bilba a Bethovena se již těší jejich noví páníčci!
Na člověčího kamaráda stále ještě čekají dva nádherní kluci - Buddy a Bronco! No, řekněte, nejsou oni úžasní? :-)
2. března 2008 jsme se naposledy vypravili za štěníky do Prahy. Už jim "táhne" na osmý týden a to tedy znamená, že je čeká cesta k novým páníčkům... Všichni páníčci jsou už moc natěšeni, dokonce ve dvou případech už noví páníčkové nevydrželi a Boogee a Bilba si odvezli o něco dříve... Tyhle dva "broučky" jsme už bohužel neviděli... Potěšili jsme se s partou posledních 5 hafíků, všichni byli úžasní a myslím, že u Phoebe doma bude za pár dní až neskutečné ticho... :-( No, koukněte, jací zlatíčka to jsou... a Phoebe dává neustále na vše pozor :-)
Nového páníčka ještě hledá Buddy!!!! - více také na www.phoebe-abi.blog.cz
Phoebe hlídej :-) Bronco, Bethoven, Buddy, Berry a Bonie :-)
Od 5. do 8. března 2008 odešlo do světa zbývajících pět Phoebiných miminek - Bronco, Bethoven, Buddy, Bonie a Berry. Loučení bylo pro Kláru a Františka moc smutné a určitě u nich teď doma zavládlo až nesnesitelné ticho... (dobře vím, o čem mluvím...) Na druhou stranu jsou ale moc šťastní, že všichni malí "uličníci" našli prima páníčky. My jsme taky moc-moc spokojení a přejeme všem sedmi "parsoňátkům" bezva život a spoustu legrace s páníčky! No, a věříme, že alespoň některého "B" uvidíme i v dospělosti :-)
TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.