Parsoniáda 2007

7. července 2007 v 19:06 |  Výstavy a soutěže
16. - 17. června 2007 se konal 4. ročník Parsoniády v Českém Brodě! Jako už každý rok ji ve spolupráci s ZKO-259 DUX Český Brod pořádala chovatelská stanice LUPUS JOHANUS v čele s Renčou Kvěchovou a ostatními. Opět to byl víkend plný her, odpočinku a popovídání si s kamarády. I přes všechny předpovědi, že snad bude právě tento víkend pršet, se počasí nakonec povedlo. Na pár kapek sluníčko pálilo neustále. Letošní Parsoniády se zúčasnila dvě naše štěňátka Abi alias Phoebee a Akim! Phoebee vydržela celý víkend, Akim se zúčastnil pouze v sobotu, protože jeho páníčci měli ještě další povinnosti a nemohli se zdržet déle. Ale i tak si to Akim určitě užil :-) V sobotu se konala hlavní soutěž celé Parsoniády s názvem "Keltové a my". Krásně jsme se prošli cestou-necestou, na konci jsme trochu bloudili, ale o to to bylo zajímavější :-)
Potom jsme si poslechli zajímavou přednášku - Pes v historii - od naší kamarádky Zuzky Vostárkové :-) Nedělní den pak začínal závody ve frisbee pod vedením kamarádky Kačky Meierové. To Fíně tedy absolutně nešlo, o aport sice zájem má a to moc veliký, ale nejradši by si ho nechala jen pro sebe, takže ji Vašík musel hodně přesvědčovat, aby "talíř" přinesla. No, a Phoebee aby se "nepomamila", šla ve Fíniných šlépějích... (i když musím říct, že byla o něco poslušnější).
Poté následoval coursing, při kterém se Fína projevila jako opravdová "hysterka" - lovecké pudy jsou v ní opravdu hodně zakořeněné :-)
Nutno dodat, že letošní Parsoniády se zúčastnil i náš Bertík (yorshire terrier), celé putování hlavní soutěží zvládl na jedničku, jen na ty psí sporty neměl nějak náladu... a takhle jsme na Parsoniádě odpočívali... byl to opravdu prima strávený víkend... DĚKUJEME!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 7. července 2007 v 19:08 | Reagovat

Ahoj! U mě je velmi lehká bleskowka, tak se zapoj...:))

2 Bloodkiss Bloodkiss | Web | 24. srpna 2007 v 12:18 | Reagovat

U mně na blogu je SOUTĚŽ O NEJ BLOG!!!

Přihlaš se,máš velikou šanci!!!

přihlásit se můžeš tady:

http://bloodkisses.blog.cz/0708/sutez-o-nej-blog-prihlaseni

Jo a sorry za reklamu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.