Výstavy v roce 2006

8. února 2006 v 21:31 |  Výstavy a soutěže
14. ledna 2006 - NVP v Olomouci (posuzoval p. Kubík) - Fína byla prvně ve třídě pracovní, dostala známku V1!
30. září 2006 - Klubová výstava KCHT v Mladé Boleslavi (posuzoval MVDr. Pavol Seman) - Fína byla prvně po štěňátkách zase na výstavě, opět se ukazovala ve třídě pracovní a dostala známku V3! Výstavy se zúčastnilo mnoho Parsonů, mezi nimi byl i kamarád Fíninýho štěníka Andíka alias Artíka Gentle Gussy z Jeřeně. Gussíkovi to moc a moc slušelo (jak je vidět z fotky) a taky jsme mimo jiné dostali zase zprávy o Artíkovi, jak skvěle se mu daří. Bylo to moc fajn :-)
7. října 2006 - MVP v Českých Budějovicích (posuzovala V. Tichá) - ani dnes neměla naše Fínuška štěstí. V kruhu se moc nepředvedla, více než nějaké předvádění jí zajímali pachy a chlupy z koberců. Ve třídě pracovní dostala známku velmi dobrá 2 :-( Brali jsme to ale sportovně a doufáme, že v Praze za měsíc pochodíme lépe :-)
18. listopadu 2006 - MVP v Praze (posuzoval pan Kumpumäki Veli-Pekka - FIN), konečně se zas na nás usmálo štěstí! Naše Fínička byla super a dostala ve třídě pracovní známku výborná 1, CAC, res. CACIB! Tímto splnila všechny podmínky pro udělení titulu Šampion ČR! Měli jsme velikánskou radost! Vůbec jsme v to už nedoufali! Také se výstavy zúčastnila Fíny holčička Abi White Fascination alias Phoebee. Vystavovala se ve třídě dorostu a získala známku velmi nadějná 3! Její páníčci byli na své úplně první psí výstavě a myslím, že na poprvé to bylo super. Phoebee je pěkná "ještěrka" a zklidnit ji je někdy opravdu nad lidské síly, i tak Phoebinka dostala pěkný posudek a my jejím páníčkům moc gratulujeme a děkujeme za pěknou prezentaci našeho prvního vrhu! Jen tak dál! :-)
ŠAMPION ČR - Fabulous Fiona z Jeřeně alias FÍNA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.